Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies (více o cookies). Jejich používáním s tímto vyjadřujete souhlas. souhlasím
zavřít

Prohlášení o použití cookies

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookies.
Cookies jsou malé datové soubory, díky kterým si navštívené webové stránky stránky pamatují vaše úkony a nastavení, které jste na nich provedli, takže tyto údaje nemusíte zadávat opakovaně. Cookies nepředstavují nebezpečí, mají však význam pro ochranu soukromí. Cookies nelze použít pro zjištění totožnosti návštěvníků stránek ani ke zneužití přihlašovacích údajů.

Jaké cookies používáme?

Používáme cookies například pro zachování vašich preferencí při prohlížení těchto webových stránek, ke správné funkčnosti našich stránek, při zapamatování přihlašovacích údajů našich uživatelů, kontrolu hlasování v anketách a další.
Dále používáme cookies třetích stran (např. Google Analytics pro analýzu návštěvnosti). Tyto cookies jsou řízeny třetími stranami a nemáme přístup ke čtení nebo zápisu těchto dat (více na https://policies.google.com/technologies/partner-sites?hl=cs).

Souhlas s ukládáním cookies

Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče.
www.MBSPORTY.cz fotbal fotbal pinec pinec kuzelky kuželky nohejbal nohejbal kulturistika kulturistika volejbal volejbal tenis tenis šachy šachy běh běh lyžování lyžování florbal florbal hasici hasiči gymnastika gymnastika cyklistika cyklistika strongman strongman jumping jumping oldboys oldboys new
Hasiči Moravský Beroun

Krajské kolo dorostu 11. červen 2017

Krajské kolo dorostuJiří a Sandra Červinkovi se v neděli zúčastnili Krajského kola dorostu.
Výsledky:
1. Lukáš Lesák Býškovice PR 15,78
2. Jiří Červinka Moravský Beroun OL 16,54
3. Petr Čech Dřevnovice PV 18,15

1.Sandra Červinková Moravský Beroun OL 18,76 2 18,79 1 1 4 1
2.Barbora Švehlová Paršovice PR 18,65 1 19,77 2 1 4 2
3.Dominika Kovaříková Leština SU dns 4 20,27 3 1 8 3

Jirka, hostující za žáky v Bludově, jede s týmem na MR do Zlína 1.-3.7. a Sandra na témže Mistrovství bude jako jednotlivec ve starších dorostenkách.


Záhorská stovka 17. květen 2017

Záhorská stovkaV neděli 14.5.2017 se Sandra a Jiří Červinkovi zúčastnili prvního závodu v rámci poháru X-flame 2017 Záhorská stovka.
Výsledky:
Střední dorostenci:
1. Lukáš Gerža Oznice
2. Jiří Červinka Moravský Beroun 17,30
Celkem 17 účastníků
Ženy Finále:
1.Chovancová Petra Horní Lideč
2.Červinková Sandra Mor.Beroun
3.Tessarzová Kristýna Markvartovice
Celkem 17 účastnic


X - flame 2017 14. květen 2017

X - flame 2017V letošní roce budou závody X-flame pohár 2017 - Moravská hasičská stovka tvořit tyto závody:

14. květen Záhorská stovka (Provodovice)
22. červenec Třeštinská stovka (Třeština)
29. červenec Bludovská stovka (Bludov)
9. září Choltická stovka (Choltice)
23. září Stovkování pod Slunečnou (Moravský Beroun)- Slavnostní vyhlášení X-flame poháru 2017


Český pohár v běhu na 100 m překážek 13. květen 2017

Český pohár v běhu na 100 m překážekSandra a Jiří Červinkovi se zúčastnili v Třebíči 1.závodu v rámci Českého poháru.
Výsledky:
Ženy:
1.Jiroušová Šárka 1993 Poniklá Semily 15,96
2.Marková Markéta 1994 Dolní Čermná Ústí nad Orlicí 16,84
3.Chovancová Petra 1995 Horní Lideč Vsetín 16,88

22.Červinková Sandra 1999 Moravský Beroun Olomouc 18,89

Střední dorostenci:
1.Míka Lukáš 2001 Jetřichovec Pelhřimov 16,13
2.Kašparec Štěpán 2002 Žernovník Blansko 16,66
3.Bubeníček Lukáš 2002 Skuteč Chrudim 16,90

6.Červinka Jiří 2002 Moravský Beroun Olomouc 17,28


Visegradský pohár Ostrava - Věž 2.místo Sandra 1. květen 2017

Visegradský pohár Ostrava - Věž 2.místo SandraSportovní hasička Sandra Červinková se zúčastnila 1.5.2017 závodu v rámci 3.ročníku Visegradského poháru v Ostravě.

Závod:Dorostenky 17-18 let
Věž:
1 77 Lucie Macháňová Česká republika A 8,33
2 89 Sandra Červinková Moravský Beroun 8,51
3 81 Klára Hulínská Česká republika A 8,52
4 72 Lucie Tůmová Česká republika A 8,54
5 91 Michaela Jandová Úněšov 8,76
6 74 Dominika Jiráková Česká republika B 8,92
7 78 Sabine Karklinja Lotyšsko 9,06
8 73 Sabine Kapture Lotyšsko 9,43
9 86 Tereza Opavová Křešice 9,48
10 83 Nikola Polová Litovany 10,41
11 76 Barbora Jakubcová Slovensko 10,67
12 75 Magdalena Doležaj Chorvatsko 10,74
13 84 Alexandra Urbanczyková Český Těšín - Mosty 11,73
14 79 Zuzana Žemžulová Česká republika B 11,81
15 71 Vanesa Smiková Slovensko 11,95
16 90 Vanda Jiříkovská Starý Lískovec - SPORT 12,49
17 92 Michaela Šubová Milotice nad Bečvou 13,92
18 80 Lea Vugrinec Chorvatsko 15,42
19 82 Karolína Rozsypalová Česká republika B NP
20 87 Kristýna Tessarzová Markvartovice DNS

Běh na 100m s překážkami:
1 83 Nikola Polová Litovany 18,08
2 72 Lucie Tůmová Česká republika A 18,20
3 74 Dominika Jiráková Česká republika B 18,21
4 77 Lucie Macháňová Česká republika A 18,38
5 81 Klára Hulínská Česká republika A 18,66
6 79 Zuzana Žemžulová Česká republika B 19,13
7 82 Karolína Rozsypalová Česká republika B 19,17
8 89 Sandra Červinková Moravský Beroun 19,18
9 86 Tereza Opavová Křešice 19,20
10 78 Sabine Karklinja Lotyšsko 20,10
11 76 Barbora Jakubcová Slovensko 20,62
12 84 Alexandra Urbanczyková Český Těšín - Mosty 20,83
13 71 Vanesa Smiková Slovensko 21,12
14 90 Vanda Jiříkovská Starý Lískovec - SPORT 21,39
15 75 Magdalena Doležaj Chorvatsko 21,48
16 80 Lea Vugrinec Chorvatsko 22,17
17 73 Sabine Kapture Lotyšsko 222,39
18 92 Michaela Šubová Milotice nad Bečvou 25,17
19 87 Kristýna Tessarzová Markvartovice DNS