MS v požárním sportu 2016 Ostrava 17. srpen 2016

MS v požárním sportu 2016 OstravaOd 17.8.2016 proběhne v Ostravě Mistrovství světa mužů, žen, dorostenců a dorostenek v požárním sportu.

O účast bojují i sourozenci Jiří a Sandra Červinkovi, držme jim palce, aby se prosadili do závěrečné nominace...

Na MS v Ostravě byla Sandra v týmu B, ve věžích byla ve své kategorii na 9. místě a na 100 m překážek 11-ctá.
Jirka byl v týmu A a skončil na věži 11tý a ve stovkách na 13. místě.

Celkově dorostenci skončili stříbrní, dorostenky, ženy a muži bronzoví.

Brněnská věž 31. červenec 2016

Brněnská věžV neděli 31.7.2016 se v Brně uskutečnily závody Brněnská věž a Stovky v Brně

Výsledky Věž:
Starší dorostenky:
1. Dominika Klvaňová Oznice
3. Sandra Červinková Mor.Beroun

1. Jiří Červinka Mor.Beroun

Výsledky 100 m:
Starší dorostenky:
1. Dominika Klvaňová Oznice
5. Sandra Červinková Mor.Beroun
8. Pavlicová Jana Mor.Beroun

Bludovská stovka 16.7.2016 - 1.Červinka Jiří 16. červenec 2016

Bludovská stovka 16.7.2016 - 1.Červinka JiříV sobotu 16.7.2016 jsme se zúčastnili 4.závodu českého poháru REBEL, akce byla i současně 4. závodem X-flame poháru 2016

1. Červinka Jiří Mor.Beroun 17,93
Ženy:
1. Jiroušková Šárka Poniklá 16,41
13.Červinková Sandra Mor.Beroun 17,83
38.Pavlicová Jana Mor.Beroun 21,00

Video: https://www.youtube.com/watch?v=tIVXXg7L7tI

Třeštínská stovka 10.7.2016 10. červenec 2016

Třeštínská stovka 10.7.2016V neděli se berounští sportovní hasiči zúčastnili závodu v Třeštíně.

Výsledky : doplníme

Olomoucký dvojboj 2016 9. červenec 2016

Olomoucký dvojboj 2016V sobotu se v Olomouci uskutečnil další ročník Olomouckého dvojboje a 100 m s překážkami.

Výsledky berounských hasičů:
25.Kukla Michal