Jablonecká hala 2016 9. duben 2016

POŘÁDAJÍ XXX. ročník HALOVÉ SOUTĚŽE v disciplínách požárního sportu
v atletické aréně na Střelnici v Jablonci nad Nisou
běh jednotlivců na 100 m s překážkami a štafet 4 x 100 m s překážkami
sobota 9. dubna 2016 soutěž členů SH ČMS, členů JSDHO a JSDHP a dalších sdružení působících na úseku požární ochrany

Jablonecká hala
Jirka Červinka - mladší dorost - 1. místo
Sandra Červinková - starší dorostenky - 8.místo
Jana Pavlicová - starší dorostenky - 21.místo

Soustředění reprezentace 25. březen 2016

Soustředění reprezentace A máme za sebou další soustředění.
To se uskutečnilo 25. – 27. března opět v Bludově. Tentokrát mělo o jednu fázi navíc, tedy čtyři. Příjezd 14 reprezentantek a tří trenérů byl v pátek a hodinu poté začínal první trénink, který byl pojat jako závod věží a stovek.
Hned po tréninku jsme se navečeřely a zahrály si Activity. V sobotu si mladší kategorie užila na věži a stovce a střední a starší holky běhaly štafety, zkoušely techniku předávek a opět nechyběla ani věž. Večer jsme prožily u našeho maséra Griga, se kterým jsme měly dýchací cvičení a masáže. V neděli se střední a starší kategorie konečně s radostí pustila do útoků. Mladší kategorie se opět věnovala individuálně věži a stovce. Toto soustředění hodnotíme velmi kladně a parádně prožité.

Vyhodnocení Českého poháru 1. prosinec 2015

Vyhodnocení Českého poháruVyhodnocení Českého poháru a MS v Bělorusku z Prahy - Divadla u hasičů 28.11.2015.
Jirka Červinka obsadil v ČP celkově 3. místo a Sandra Červinková 4. místo.
Jen tak na okraj, oba jsou opět zařazeni do širšího výběru reprezentace pro MS, které se v roce 2016 bude konat na ostrově JEJU - Jižní Korea ve dnech 10.-17.8.2015

Fotky v Galerii

celkem 150 závodníků

Fotky v Galerii