Záhorská stovka - výsledky 12. květen 2015

29. Kukla Michal Mor.Beroun 18,63
celkem 61 mužů

Aktuality z požárního sportu 7. květen 2015

Aktuality z požárního sportuTrenérka "repre" informuje:
... o víkendu se zúčastnili (repre - Červinkovi) kontrolního mezinárodního závodu v Ostravě. Oba dva si dali osobáčky na věžích a Jirka i na 100 m překážek. Výsledky zatím nejsou, ale fotky přikládám.

Tento pátek jedeme Provodovice a další týden na věže a stovky do Olomouce na ČP. Poté další víkend budeme v Ostravě na věžích a Cyp cupu, po kterém v repre budeme vyřazovat a stanovíme 12 člennou sestavu na MS do Běloruska. Jirka i Sandra zatím stále bojují o post náhradníka a moc si přejeme, aby se to podařilo aspoň jednomu.

Děkujeme za zprávu a držíme palce. Fotky v galerii.

Jablonecké šedesátkování 14. duben 2015

Jablonecké šedesátkováníMladí hasiči Moravského Berouna se zúčastnili 29.března 2015 Závodu v běhu na 60 m: II.Jablonecká hala mladých hasičů
- jedná se o 1.závod Českého halového poháru v běhu na 60 m

Mladší dorostenci:
1.Filipčík Jakub Starý Lískovec
4.Červinka Jiří Moravský Beroun
startovalo 27 závodníků

Střední dorostenky:
1.Polová Nikola Příštpo
4.Červinková Sandra Moravský Beroun
28.Pavlicová Jana Moravský Beroun
startovalo 68 závodnic

X-flame pohár 2015 16. březen 2015

X-flame pohár 2015Je tu nový ročník X-flame poháru
Po osmi letech fungování Moravských hasičských stovek dochází od sezóny 2015 k velmi podstatné změně.Spojit svoje jméno s prestižním seriálem se rozhodla společnost X-flame, která se zabývá vybavením nejen pro požární sport, ale také pro profesionální zásahy.
Od letošního roku si tedy zvykejme na název X-flame pohár 2015

Letošní ročník již tradičně obsáhne kategorie mladšího a středního dorostu, kategorie staršího dorostu je podle vzoru Českého poháru sloučena s dospělými. Závodníci se opět mohou těšit na pět závodů, které prověří účastníky na třech rozdílných površích.

Termíny jednotlivých závodů:

8.5. Provodovice - Záhorská stovka - pořádá SDH Horní Újezd
18.7. Bludov - Bludovská stovka - pořádá SDH Bludov
22.8. Moravský Beroun - Stovkování pod Slunečnou - pořádá SDH Moravský Beroun
23.8. Pěnčín - Pěnčínské kilo - pořádá SDH Pěnčín u Prostějova
12.9. Třeština - Třeštinská stovka - pořádá SDH Třeština

Vyhodnocení sezóny 15. listopad 2014

Vyhodnocení sezónyNaši sportovní hasiči by měli být oceněni za svoje výsledky v roce 2014.

15.11.2014 slavnostní vyhlášení BIG SHOCK poháru 2014 v KD Třeština, kde budou vyhodnoceni Sandra Červinkova a Michal Kukla

29.11.2014 vyhodnocení a ocenění nejlepších závodníků ČP Rebel 2014 v rámci gala večera požárního sportu v Praze. Této akce zúčastní i Sandra Červinková jako účastnice MS ve Svitavách