Vyhodnocení sezóny 15. listopad 2014

Vyhodnocení sezónyNaši sportovní hasiči by měli být oceněni za svoje výsledky v roce 2014.

15.11.2014 slavnostní vyhlášení BIG SHOCK poháru 2014 v KD Třeština, kde budou vyhodnoceni Sandra Červinkova a Michal Kukla

29.11.2014 vyhodnocení a ocenění nejlepších závodníků ČP Rebel 2014 v rámci gala večera požárního sportu v Praze. Této akce zúčastní i Sandra Červinková jako účastnice MS ve Svitavách

Memoriál Marty Habadové 8. listopad 2014

Memoriál Marty HabadovéV sobotu 8.11.2014 se zúčastnili sourozenci Červinkovi v Praze
3. závodu Českého halového poháru v běhu na 60 m
Memoriál Marty Habadové

Starší chlapci:
1.Dudlíček Josef Dolní Bukovsko 12:01
41.Červinka Jiří Moravský Beroun 14:80
zúčastnilo se 147 závodníků

Starší dívky:
1.Tůmová Lucie Malechov 12:53
73. Červinková Sandra Moravský Beroun 16:08
zúčastnilo se 141 závodnic

BIG SHOCK 2014 31. říjen 2014

BIG SHOCK 2014V letošním roce se uskutečnil i další ročník hasičských stovek
V jeho moravské části se uskutečnilo 5 závodu zařazených do tohoto poháru. Byla to Třeština, Moravský Beroun, Pěnčín, Bludov a Horní Újezd. Závodů se zúčastnili i naší hasiči.

Celkové výsledky:
1. Kroupa Lukáš Kvasiny 140 b.
7. Kukla Michal Moravský Beroun 64 b.

Střední dorostenky:
1.Staňková Barbora Vysoká 46b
2.Červinková Sandra Moravský Beroun 37 b.

Český pohár Rebel 2014 30. říjen 2014

Český pohár Rebel 2014Naši sportovní hasiči se zúčastnili v průběhu letošního roku seriálu závodu jednotlivců na 100 m s překážkami, který je nazván
Český pohár Rebel 2014

Celkové výsledky:
1. Zhříval Jan Nepolisy 151b.
69.Kukla Michal Moravský Beroun 10b.
Celkem se zúčastnilo 284 závodníků

Střední dorostenky:
1.Klvaňová Dominika Oznice 46b.
6.Červinková Sandra Moravský Beroun 24b.
23.Pavlicová Jana Moravský Beroun 3b.
Celkem se zúčastnilo 65 závodnic

Reprezentace ČR 15. říjen 2014

Reprezentace ČRVynikajícího úspěchu dosáhli mladí berounští sportovci v požárním sportu.
Jiří Červinka a Sandra Červinková byli nominování do širší reprezentace
ČR v požárním sportu na rok 2015

Termín prvního přípravného soustředění dorostenců je 26. - 29. 10. 2014 v Ostravě, příjezd v neděli večer, odjezd ve středu dopoledne.
Termín prvního přípravného soustředění dorostenek je 25. - 26. 10. 2014 v Bludově, příjezd v sobotu do 9:30 hod