MR dorostu družstev 10. červenec 2019

MR dorostu družstev5.-7.7. 2019 se ve Svitavách konalo MR dorostu družstev. Jirka Červinka hostoval v týmu SDH Bludov a celkově skončili čtvrtí.
V jednotlivcích na 100 m překážek obsadil rovněž 4. místo.

Kompletní výsledky:

Olomoucké šedesátky - Dolany 26. červen 2019

Olomoucké šedesátky - DolanyDana Michailidisová informuje:

Ahojte,
v sobotu 22.6.2019 jsme se se 7 dětmi zúčastnili 60-tek v Dolanech. Jde o první soutěž bodovaného seriálu Olomouckých šedesátek, do které spadají 4 závody. V Dolanech, v Řídči - 14.7.2019, v Mor.Berouně 18.8.2019 a v Olomouci 14.9.2019.

V kategorii mladší žákyně soutěžilo celkem 28 děvčat :
Elisabeta Červinková - 17,68 - 4.místo
Martina Kozelková - 20,348 - 9.místo
Markéta Štanclová - 22,909 - 13.místo

V kategorii mladší žáci soutěžilo celkem 27 chlapců :
Samuel Řezníček - 20,51 - 7.místo
Tadeáš Řezníček - 20,88 - 9.místo

V kategorii starší žáci soutěžilo celkem 15 chlapců :
Daniel Řezníček - 14,66 - 2.místo
Roman Horniaček - 17,67 - 7.místo

Ostravská věž 25. květen 2019

Ostravská věžOstravská věž - pátek 24. 5. 2019
závod kvalifikace mužů na MČR 2019 ve výstupu na věž.
závod kvalifikace žen a dorostu na MČR 2019 ve výstupu na věž

Ostrava - sobota 25. 5. 2019
3. závod ČESKÉHO POHÁRU 2019 na 100 m

Páteční věže ve své kategorii Jirka Červinka vyhrál, časem 11,95. Bohužel nikde jsem nenašla fotky.
V sobotu závodila jen Elischka Czesch, která v základním kole skončila v kategorii střední dorostenky třetí a ve finále druhá.

Skutečské šedesátky 20. květen 2019

Skutečské šedesátkyV neděli 5.5.2019 jsme jeli s 8 mladými hasiči do Skutče na 60 m s překážkami.
V kategorii mladší dívky nám závodily 3 děvčata s výsledky :
Markéta Štanclová - 6. místo, Eliška Červinková - 16. místo a Martina Kozelková - 20. místo, z celkového počtu 52 děvčat.
V kategorii mladší chlapci jsme měli 2 chlapce :
Samuel Řezníček - 42. místo, Tadeáš Řezníček - 48. místo. Celkem 58 chlapců.
V kategorii starší chlapci nám závodili tito :
Daniel Řezníček - 7. místo, Štěpán Slovák - 14. místo a Roman Horniaček - 23. místo z 36 závodníků.

Výběr foto v Galerii

Třebíčské stovky a věže 4. květen 2019

Třebíčské stovky a věžeDruhou soutěží byl ČP v Třebíči - 4.5.2019, kterého se zúčastnila jak Elischka, tak i Jirka Červinka. Oba soutěžili jak ve stovkách, tak i ve věži.

Jirka se mezi 84 muži se ve stovkách umístil na vynikajícím 9. místě - čas 17,10 a v kategorii starší dorost to bylo 2. místo z 39 závodníků.

Elischka ve stovkách zaběhla čas 18,62 a skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě z počtu 42 závodnic. Na prvním pokusném závodě ve výstupu na věž skončila z 15 závodnic na 10. místě.