Krajské kolo v požárním sportu 10. červenec 2014

Sandra Červinková a Michal Kukla se zúčastnili krajského kola v PS v Lipníku - 22.6.2014.
Sany v rámci přípravy na MS a Michal hostoval v SDH Bludov.
S tímto SDH postoupil na MR jak dospělých do Českých Budějovic, tak i dorostu do Brna. Právě tam s nimi po 3. místě na požárním útoku získal i bronz za celkové pořadí družstev. V jednotlivcích obsadil 31.místo.

GLOBUS CUP 1.6.2014 7. červen 2014

Naši mladí sportovci se zúčastnili závodu
Globus Cup - "šedesátkování" mladých hasičů, závod se konal 1.6.2014 v Opavě.

Výsledky :
Dívky: 2.místo Pavlicová Jana čas 15,00
Mladší chlapci: 12.místo Červinka Daniel 19,87
Starší chlapci: 23.místo Červinka Jiří 17,46
Několik fotek z květnových závodů bylo vloženo do Fotogalerie- Závody 2014

SANDRA v reprezentaci ČR 7. červen 2014

Sandra Červinková
stále drží šanci reprezentovat ČR na Mistrovství světa ve Svitavách

Držíme palce...

CYP Cup Ostrava 31.5.2014 5. červen 2014

Naší hasiči se v sobotu 31.5.2014 zúčastnili 3.ročníku CYP Cupu,
který je zařazen do Českého poháru v běhu na 100 m s překážkami.

86.místo Kukla Michal 21,71
Střední dorostenky:
3.místo Červinková Sandra 19,40
8.místo Pavlicová Jana 21,14

Průběžné pořadí:
Dorostenky: 13. Červinková Sandra 22.Pavlicová Jana

Pohár HVP 10.5.2014 4. červen 2014

Naši sportovní hasiči se zúčastnili 10.5.2014 Poháru HVP v Praze
v soutěži jednotlivců v běhu na 100 m s překážkami.

Dorostenky střední
5.místo Červínková Sandra 19,64