TFA 7.Berounský medvěd + foto 3. květen 2014

TFA nejtvrdší hasič přežije
Berounský medvěd
Místo: Křížový vrch
Zúčastnilo se celkem 15 závodníků.
Pořadí:
1. Řehulka David HZS Ostrava-Přívoz 2:54:65
2. Hanuš Martin SDH Halenkov 2:53:79
3. Hynek Jan HZS Přerov 3:04:06

Fotky ve Fotogalerii - TFA 3.5.2014

Přípravný závod reprezentace ČR dorostu 19. duben 2014

Přípravný závod reprezentace dorostu v požárním sportu, který se bude konat 19.dubna 2014 v Ostravě se z Moravského Berouna zúčastní

Sandra Červinková

Můžete jí jet povzbudit, viz plakát

Týdeník 5+2 11. duben 2014

V Týdeníku 5+2 Olomoucko
dnes vyšel článek o
Sboru dobrovolných hasičů z Moravského Berouna.

Jablonecké šedesátkování 5. duben 2014

1. Kamila Krejčí Morkovice
14. Jana Pavlicová Moravský Beroun
26. Sandra Červinková Moravský Beroun

Fotky viz Závody 2014 !!!