Přípravný závod reprezentace ČR dorostu 19. duben 2014

Přípravný závod reprezentace dorostu v požárním sportu, který se bude konat 19.dubna 2014 v Ostravě se z Moravského Berouna zúčastní

Sandra Červinková

Můžete jí jet povzbudit, viz plakát

Týdeník 5+2 11. duben 2014

V Týdeníku 5+2 Olomoucko
dnes vyšel článek o
Sboru dobrovolných hasičů z Moravského Berouna.

Jablonecké šedesátkování 5. duben 2014

1. Kamila Krejčí Morkovice
14. Jana Pavlicová Moravský Beroun
26. Sandra Červinková Moravský Beroun

Fotky viz Závody 2014 !!!

Reprezentace ČR - novinky 25. březen 2014

Mistrovství světa v požárním sportu se v roce 2014 uskuteční poprvé v České republice. Proběhne v půli července ve Svitavách – a naše dorostenecká hasičská reprezentace na ni již zahajuje přípravu. Kromě dorostenců se na něm představí také reprezentační týmy juniorů do 23 let a premiérově rovněž i dorostenek.

V širší nominaci ČR je Sandra Červinková

Soustředění 4. - 5. 1. 2014 v Příbrami,
kde je krytá věž. Zatímco jedna kategorie trénovala na věžích, další dvě byly v tělocvičně. Tam jsme se s děvčaty zaměřily na posilování formou cvičení na stanovištích. Hodně času jsme věnovaly protahování, neboť to je potřeba při každém tréninku. Pro zpestření jsme zařadily různé míčové hry s měkkou kostkou a štafetové soutěže. Také jsme si zkontrolovaly fyzičku měřením leh-sedů a člunkového běhu. Holky měly z minulého soustředění od Zbyňka za úkol odstranit nedostatky v technice. Některým se to podařilo lépe, některým méně. Je znát velký posun dopředu hlavně v nejstarší kategorii, kde jsou holky hodně fyzicky zdatné. Skloubit techniku na věži, posilování a atletické tréninky se holkám daří. Je vidět i práce trenérů, se kterýma holky trénují doma. Za to bychom chtěli trenérům poděkovat.

Reprezentace dorostenek se ve dnech 26. a 27. října 2013 sešla v Bludově na posledním letošním soustředění. Počasí nám přálo a tak jsme opět mohli pilně pracovat.V sobotu dopoledne odjely starší dívky do Šumperka, aby je trenér Zbyněk Hradil zkontroloval, zda se zlepšují v disciplíně výstup na věž. Mladší dívky absolvovaly kontrolní náměry na běhu 100m s překážkami, střední kategorie trénovala zejména 1. úsek štafety – domeček. Díky ochotě a podpoře bloudovských, kteří nám upravili seběh z domečku, mohla děvčata zkoušet nejen náběh, ale i celé překonání této překážky. Dívky se toho zhostily téměř bez respektu, trenérka Dana Michailidisová je musela trochu krotit. I tak došlo k jednomu úrazu, doufejme, že Eliška bude brzy fit.

Ve dnech 21. a 22. září se opět sešly na reprezentačním soustředění v Bludově členky reprezentačního týmu dorostenek. Tentokrát ovšem v komornější sestavě, protože kromě absence trenérky Andrejky Hrouzkové bylo ještě omluveno dalších 7 děvčat. Dívky byly proto rozděleny jen do dvou skupin.
Foto zde: