Turnaj Old Boys 3. srpen 2013

Letošní 4.ročník turnaje Old Boys se uskutečnil v sobotu 3.8.2013. Při účasti mužstev z Babic, Ostrožské Lhoty, Huzové a samozřejmě pořádajících Old Boys Moravský Beroun se za krásného počasí podařilo odehrát všechna plánována utkání v maximálním nasazení a hlavně bez zranění.

Za M.Beroun hráli: Kárník, Trčka, Zálešák, Janoštík, Doričák, Bartošák, Gazda, Kantor, Nohejl, Kusmič, Šesták, Hána, Pohanka, Janalík, Bršťák a Kašpárek. Dále pak mužstvo Huzové posílili naši hráči: Bártek, Smažák, Trčka J. a Kadaši.

ROZPIS UTKÁNÍ :

11:00 Huzová vs. Mor.Beroun 1:9 Branky: Mitrega - Nohejl 2x, Janalík 2x, Kašpárek, Doričák, Hána, Kantor, Šesták

11:50 Ostrožská Lhota vs. Babice 1:2 Branky: Kapusta - Dvořáček 2x

12:50 Huzová vs. Ostrožská Lhota 1:5 Branky: Mitrega - Kominík, Pavlas, Bachan, Haláč, Jirák

13:40 Babice vs. Mor.Beroun 0:2 Branky: Doričák, Poláček (vlastní)

14:40 Huzová vs. Babice 0:4 Branky: Dvořáček, Vacula, Šuba, Řezníček

15:30 Ostr. Lhota vs. Mor.Beroun 4:0 Branky:Haláč, Kovařík, Gabriel, Hanáček

Nejlepší:

Hráč ............ Kovařík Ostrožská Lhota

Střelec.......... Dvořáček Babice

Brankář.......... Kadaši Huzová

Nejstarší hráč .. Kárník Mor.Beroun

Zvláštní cena.... Mitrega Huzová

Pořadí:

1. Ostrožská Lhota

2. Moravský Beroun

3. Babice

4. Huzová

Děkuji tímto: všem hráčům za účast na turnaji a dobré sportovní výkony, dále rozhodčím, pořadatelům - za přípravu turnaje, Vaškovi Jurečkovi, Haně Komendové, Lence Bartošákové, Kamile Burgetové, Zdenkovi Trčkovi a paní Válkové za zajištění občerstvení (gril, pivo,guláš) místostarostovi ing. Otáhalovi za vyhlášení výsledků turnaje, Ilonce Hubičkové a Martinu Kusmičovi za fotodokumentaci a Lence Kusmičové a Filipovi Šestákovi za řízení agendy turnaje.

Foto v galerii.