MR výstup na věž 1.Červinka Jiří 4. září 2018

MR výstup na věž 1.Červinka JiříMR dospělých , které se uskutečnilo ve dnech 24.-26.8.2018 v Liberci.
V pátek proběhla první disciplina - výstup na věž. Této se zúčastnil i Jirka Červinka, který se na MR probojoval mezi 8 nejlepších v republice. V druhém pokuse se mu podařilo čas zlepšit a vystoupit až na nejvyšší stupínek.

Máme tedy Mistra republiky ve střední kategorii dorostu.
Blahopřejeme

Zlato v kategorii středních dorostenců (15 – 16 let) ve výstupu do 2. podlaží cvičné věže získal za čas 7,67 s Jiří Červinka z SDH Moravský Beroun, druhé místo vybojoval Maxim Rokosz z SDH Ostrava - Michálkovice v čase 7,87 s a bronz získal Adam Baletka z SDH Oznice v čase 8,20 s.

Několik fotek ve fotogalerii

Kamenecká šedesátka 1. září 2018

Kamenecká šedesátkaMladí hasiči se zúčastnili závodu:
O tomto víkendu jeli naši malí sportovci do Kamence u Poličky. Tentokrát jich bylo pět a takto uspěli :
Eliška Červinková byla šestá, Honzík Majer 18-tý, Michal Soutor skončil na 12 místě a Štěpka Slovák byl druhý.
V kategorii starší žáci se nám představil i Roman Horniaček a ten skončil na 12 místě .

Stovkování pod Slunečnou Hodnocení 26. srpen 2018

Stovkování pod Slunečnou HodnoceníStovkování pod Slunečnou - otevření nové tartanové dráhy
závody jsou v rámci X-Flame poháru
Výsledky jsou ve fotogalerii

Stovkování letos proběhlo za slunečného počasí, s výjimkou odpolední bouřky před kategorií muži. Soutěž slavnostně bouchnutím šampaňského zahájil velitel SDH M. Beroun Petr Michailidis a krajská starostka hasičů Vlastimila Švubová.
Během soutěže nám informace z dráhy dával komentátor, náš dlouholetý přítel z Bludova, Jirka Krejčí. Hlavní rozhodčí - Rosťa Jirouš, člen HZS Olomouc dohlížel na dodržování pravidel PS a během soutěže nám dělal Kuba Vodička záznamy z dronu.
Svojí návštěvou nás poctili závodníci ze Slovenska, kteří si u nás dali své osobní, ale i národní rekordy. Na novém tartanovém povrchu nám stanovili nové rekordy dráhy Daniel Klvaňa z Oznice - úřadující Mistr světa a v ženách Anežka Švrčková, členka repre týmu dorostenek.
Kromě závodníků se zde setkala parta starých známých , bývalých kolegyň, Vlasty Michalovičové a Moniky Řepkové, které za nás 7 let běhaly a také reprezentant bývalé ČSSR, Jožko Ridzik. Vše bylo umocněno vzpomínkovými nástěnkami, které vytvořila Marcelka Rezková. Byly na nich výsledky a fotky z 24 let, kdy se u nás závody ve stovkách pořádaly. Ceny nejlepším závodníkům nám pomáhala předávat starostka MěÚ Ing. Zdeňka Szukalská. Ale nejen nejlepší závodníci, ale každý, kdo závodil, dostal na památku na toto slavnostní otevření dráhy, malou pozornost v podobě ručníčku s logem soutěže.
Tímto bych chtěla poděkovat MěÚ za tento projekt, který se podařil, dále všem členům SDH M.Beroun, kteří pomohli dokončit cvičiště tak, jak vypadá a rovněž všem sponzorům, kteří tuto soutěž podpořili. Děkujeme.Dana

doplňuji odkaz na krátké video, fotky a výsledky jsou v příloze ( jsou více záložkách dle kategorií)

O zubatou žábu 18. srpen 2018

O zubatou žábuMladí hasiči se zúčastnili závodu:
18.8.2018 v Bruntále O zubatou žábu, kde v kategorii mladší žačky se Eliška Červinková umístila na 12. místě, v kategorii mladší žáci skončil Štěpán Slovák na krásném 3. místě a Honzík Majer na 24. místě.

Bludovská stovka 1.Červinka Jiří 4. srpen 2018

Bludovská stovka 1.Červinka JiříNaši sportovci se zúčastnili v sobotu 28.7. v Bludově prvního závodu v rámci Českého poháru 2018 soutěž je započítána i do seriálu X‐flame pohár 2018

Ženy:
1.Jiroušová Šárka 1993 Poniklá 15,56