Jablonecká hala - 2.místo Jiří Červinka 7. duben 2018

Jablonecká hala - 2.místo Jiří ČervinkaV sobotu 7.dubna jsme se zúčastnili v Jablonci běhu na
100 m s překážkami

1. Jiroušová Šárka Poniklá 16,68
49. Cíchová Aneta Mor.Beroun 20,29

Střední dorostenci:
1.Hemza Filip Teplá 16,76
2.Červinka Jiří Mor.Beroun 17,06
startovalo 87 závodníků

Ostravská hala 15. březen 2018

Ostravská halaNaši mladí se zúčastnili běhu na 60 m překážek v Ostravě- Vítkovicích, závodu, který je zařazen do V.ročníku Českého halového poháru v běhu na 60m s překážkami

Mladší chlapci
1.Šulc Martin Seč 13,96
47.Slovák Štěpán Mor.Beroun 18,76
celkem 96 závodníků

Mladší dívky
1.Nováková Martina Ostrava-Nová Ves 14,72
91.Červinková Elisabeta Marie 29,97

Stovkování pod Slunečnou 23. září 2017

Stovkování pod SlunečnouSDH Moravský Beroun pořádá v sobotu 23.9.2017
Stovkování pod Slunečnou akce je součástí Moravské stovky - X Flame poháru

Výsledky z naší soutěže + Celkové vyhodnocení X-flame poháru - viz fotogalerie

I přes velkou nepřízeň počasí se soutěž podařilo dokončit bez úrazu, ve dvou základních kolech. Velmi si vážíme, že k nám přijela závodit i část reprezentačního týmu děvčat z Chorvatska, pod vedením trenéra Radovana Zadravce. Vítězové byli oceněni poháry a věcnými cenami od sponzorů. Po vyhodnocení naší soutěže následovalo celkové vyhodnocení seriálu X-flame poháru. Nejlepším deseti mužům a ženám a nejlepším třem dorostencům a dorostenkám, v kategoriích mladší a střední dorost, nám pomohla předat všechny ceny paní starostka Ing.Zdeňka Szukalská. Bylo to od ní milé, že s námi vydržela v té zimě až do konce.

Posílám také sponzory naší soutěže, kterým bych chtěla jménem SDH Mor. Beroun poděkovat i touto formou.

Choltická stovka 9. září 2017

Choltická stovkaJiří Červinka a Sandra Červinková se zúčastní v sobotu 9.9.2017 v Cholticích běhu jednotlivců na 100 m překážek, závod je součásti X-flame poháru 2017

Dorostenci:
1.Červinka Jiří

6.Červinková Sandra

Průběžné pořadí X-flame poháru:
4.Červinková Sandra
15.Cíchová Aneta
St.dorostenci:
1.Červinka Jiří

Polabské šedesátkování 9. září 2017

Polabské šedesátkováníSbor dobrovolných hasičů Písková Lhota Obec Písková Lhota
a Okresní sdružení hasičů v Nymburce pořádá:
POLABSKÉ ŠEDESÁTKOVÁNÍ
Kdy : 9. září 2017
Kde : Písková Lhota, okr. Nymburk, hřiště SDH
Disciplína : Běh na 60 m s překážkami
Kategorie : Mladí hasiči – mladší dívky, mladší chlapci, ročníky nar. 2006 a mladší, starší dívky, starší chlapci, ročníky nar. 2002 a mladší PŘÍPRAVKA (ročník 2010 a mladší)

Za Mor.Beroun se zúčastní 3 závodníci.

Mladší dívky:
30. Červinková Elisabeta