zavřít

www.MBSPORTY.cz fotbal fotbal pinec pinec kuzelky kuželky nohejbal nohejbal kulturistika kulturistika volejbal volejbal tenis tenis šachy šachy běh běh lyžování lyžování florbal florbal hasici hasiči gymnastika gymnastika cyklistika cyklistika strongman strongman jumping jumping oldboys oldboys new
Hasiči Moravský Beroun

O pohár SDH Kamenec - vítěz Jiří Červinka 2. září 2017

O pohár SDH Kamenec - vítěz Jiří ČervinkaV sobotu se 4 mladí hasiči zúčastnili závodu v Kamenci u Poličky.
V kategorii mladší žákyně se Eliška Červinková umístila na 30 místě z celkového počtu 43 dívek.
V kategorii mladší žáci byl Štěpán Slovák v osobním čase na 12 místě a Michal Soutor na místě 15, z 30 chlapců.
V kategorii starší žáci opět exceloval Jirka Červinka, který zvítězil z 29 chlapců.
Výsledky jsou na stránkách obce Kamence.

Mistrovství České republiky 2017 - cvičná věž 25. srpen 2017

Mistrovství České republiky 2017 - cvičná věžV letošním roce přivítá hlavní město již 64. Mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu a 46. Mistrovství ČR v požárním sportu družstev HZS ČR. Konat se bude v Praze ve dnech 25. – 27.08.2017.
Kvalifikovaní závodníci na Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu v disciplíně výstup na cvičnou věž - jednotlivci dorostenci a dorostenky

Kvalifikovalo se 8 nejlepších závodníků a závodnic v každé věkové kategorii z kvalifikačních závodů.

Olympiáda ve Villachu za účasti Sandry a JirkyDana Michailidisová informuje :
...konečně se dostávám k tomu, abych lehce informovala o Olympiádě ve Villachu, která proběhla ve dnech 9.-16.7.2017 a myslím, že za zmínku stojí. Především proto, že měla malé zastoupení z řad hasičů z Mor.Berouna. Opět to byli sourozenci Červinkovi. Jirka soutěžil v klasických disciplinách CTIF dětí za družstvo z Bludova a Sandra byla členkou reprezentačního družstva žen "B" v požárním sporu. Já pak v roli trenérky reprezentace žen "C".
Celkově celá česká výprava byla velmi úspěšná a celkové výsledky a forogalerie by měly být na www.dh.cz
Z požárního sportu bych chtěla zmínit výsledky českých žen, protože v celkovém součtu družstev ( 11 týmů ) byla repre žen A první, repre B druhá a repre C na třetím místě. V kategorii muži - dobrovolní obsadili ze sedmi týmů 1.a 3.místo , profici z devíti týmů 3.místo.
V klasických disciplínách CTIF obhájila děvčata z Pískové Lhoty prvenství ( z 18 týmů) a Bludov, ve kterém účinkoval i Jirka, skončil na místě osmém ( z 59. týmů). Sandra má celkovou stříbrnou medaili a především zlatou - z požárního útoku.