O pohár SDH Kamenec - vítěz Jiří Červinka 2. září 2017

O pohár SDH Kamenec - vítěz Jiří ČervinkaV sobotu se 4 mladí hasiči zúčastnili závodu v Kamenci u Poličky.
V kategorii mladší žákyně se Eliška Červinková umístila na 30 místě z celkového počtu 43 dívek.
V kategorii mladší žáci byl Štěpán Slovák v osobním čase na 12 místě a Michal Soutor na místě 15, z 30 chlapců.
V kategorii starší žáci opět exceloval Jirka Červinka, který zvítězil z 29 chlapců.
Výsledky jsou na stránkách obce Kamence.

Mistrovství České republiky 2017 - cvičná věž 25. srpen 2017

Mistrovství České republiky 2017 - cvičná věžV letošním roce přivítá hlavní město již 64. Mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu a 46. Mistrovství ČR v požárním sportu družstev HZS ČR. Konat se bude v Praze ve dnech 25. – 27.08.2017.
Kvalifikovaní závodníci na Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu v disciplíně výstup na cvičnou věž - jednotlivci dorostenci a dorostenky

Kvalifikovalo se 8 nejlepších závodníků a závodnic v každé věkové kategorii z kvalifikačních závodů.
Video - přímý přenos : http://www.firetv.cz/

10.Elisabeta Červinková 20,18

několik fotek v galerii

Olympiáda ve Villachu za účasti Sandry a Jirky 14. srpen 2017

Olympiáda ve Villachu za účasti Sandry a JirkyDana Michailidisová informuje :
...konečně se dostávám k tomu, abych lehce informovala o Olympiádě ve Villachu, která proběhla ve dnech 9.-16.7.2017 a myslím, že za zmínku stojí. Především proto, že měla malé zastoupení z řad hasičů z Mor.Berouna. Opět to byli sourozenci Červinkovi. Jirka soutěžil v klasických disciplinách CTIF dětí za družstvo z Bludova a Sandra byla členkou reprezentačního družstva žen "B" v požárním sporu. Já pak v roli trenérky reprezentace žen "C".
Celkově celá česká výprava byla velmi úspěšná a celkové výsledky a forogalerie by měly být na www.dh.cz
Z požárního sportu bych chtěla zmínit výsledky českých žen, protože v celkovém součtu družstev ( 11 týmů ) byla repre žen A první, repre B druhá a repre C na třetím místě. V kategorii muži - dobrovolní obsadili ze sedmi týmů 1.a 3.místo , profici z devíti týmů 3.místo.
V klasických disciplínách CTIF obhájila děvčata z Pískové Lhoty prvenství ( z 18 týmů) a Bludov, ve kterém účinkoval i Jirka, skončil na místě osmém ( z 59. týmů). Sandra má celkovou stříbrnou medaili a především zlatou - z požárního útoku.

Kompletní info zde: https://sport.dh.cz/index.php/villach-2017a

Přikládám pár fotek viz galerii...

Brněnská věž 30. červenec 2017

Brněnská věžSbor dobrovolných hasičů Starý Lískovec - Sport uspořádal 9. ročník „Stovky v Brně“ a 4. ročník „Brněnská věž“ (konanou pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka)