Ostravská věž 25. květen 2019

Ostravská věžOstravská věž - pátek 24. 5. 2019
závod kvalifikace mužů na MČR 2019 ve výstupu na věž.
závod kvalifikace žen a dorostu na MČR 2019 ve výstupu na věž

Ostrava - sobota 25. 5. 2019
3. závod ČESKÉHO POHÁRU 2019 na 100 m

Skutečské šedesátky 20. květen 2019

Skutečské šedesátkyV neděli 5.5.2019 jsme jeli s 8 mladými hasiči do Skutče na 60 m s překážkami.
V kategorii mladší dívky nám závodily 3 děvčata s výsledky :
Markéta Štanclová - 6. místo, Eliška Červinková - 16. místo a Martina Kozelková - 20. místo, z celkového počtu 52 děvčat.
V kategorii mladší chlapci jsme měli 2 chlapce :
Samuel Řezníček - 42. místo, Tadeáš Řezníček - 48. místo. Celkem 58 chlapců.
V kategorii starší chlapci nám závodili tito :
Daniel Řezníček - 7. místo, Štěpán Slovák - 14. místo a Roman Horniaček - 23. místo z 36 závodníků.

Výběr foto v Galerii

Třebíčské stovky a věže 4. květen 2019

Třebíčské stovky a věžeDruhou soutěží byl ČP v Třebíči - 4.5.2019, kterého se zúčastnila jak Elischka, tak i Jirka Červinka. Oba soutěžili jak ve stovkách, tak i ve věži.

Jirka se mezi 84 muži se ve stovkách umístil na vynikajícím 9. místě - čas 17,10 a v kategorii starší dorost to bylo 2. místo z 39 závodníků.

Elischka ve stovkách zaběhla čas 18,62 a skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě z počtu 42 závodnic. Na prvním pokusném závodě ve výstupu na věž skončila z 15 závodnic na 10. místě.

Pardubická věž 28. duben 2019

Pardubická věžPardubická věž -
28.4.2019 závodila za Moravský Beroun hostující Elischka Czesch, kterou trénujeme od loňského září. Spadá do kategorie střední dorostenky. Na svém prvním hasičském závodě obsadila časem 18,31 krásné 3. místo, z celkového počtu 63 závodnic.

Ostravsko-Beskydské šedesátky - výsledky 24. listopad 2018

Ostravsko-Beskydské šedesátky - výsledkyV sobotu 24.listopadu jsme se zúčastnili posledního letošního závodu
Ostravsko-beskydské šedesátky

Mladší chlapci: