Mistrovství ČR dorostu - J.Červinka vicemistrem ČR 9. červenec 2018

Mistrovství ČR dorostu - J.Červinka vicemistrem ČRVe dnech 4.-5.července proběhlo v Plzni Mistrovství ČR dorostu v požárním sportu. Jirka Červinka, po vítězstvích na okresním a krajském kole jednotlivců, uspěl i na tomto sportovním klání.
Přes vstupní testy, které zvládl bez chyby, pokračoval disciplinou 100 m překážek, kde skončil časem 16,40 vteřin druhý. Další den probíhal hasičský dvojboj, ve kterém skončil v osobním čase 15,58 opět na druhém místě a toto umístění měl i v celkovém hodnocení.
Máme tedy v Moravském Berouně vícemistra ČR v kategorii střední dorost.
Foto přikládám, zatím jsem našla jen toto, když tak později doplním.

60tky v Dolanech 23. červen 2018

60tky v DolanechV sobotu 23.6. jsme se s mladými hasiči zúčastnili soutěže v 60-tkách v Dolanech. Byla to menší soutěž, ale i tak si to děti užily a dovezly domů medaile. V kategorii mladších chlapců byl Štěpán Slovák první , Michal Soutor druhý a Honzík Majer šestý z celkového počtu 18 chlapců. Eliška Červinková byla z počtu 13 mladších děvčat třetí a ve starší kategorii zatím sbírá jen cenné zkušenosti Roman Horniaček.

Další fotky v Galerii Závody 2018

Ostravská stovka 1.místo Jiří Červenka 18. červen 2018

Ostravská stovka 1.místo Jiří ČervenkaJiří Červenka se v sobotu 26.5.2018 zúčastnil závodu Českého poháru v běhu na 100 m s překážkami.

1 17671 115 3 Jiří ČERVINKA Moravský Beroun 16,32 99,99 16,32
2 23981 94 2 Jan ŠVÁB Dobřany 16,53 29,67 16,53
3 28781 114 4 Lukáš BUBENÍČEK Skuteč 17,01 99,99 17,01

Globus Cup v Opavě 18. červen 2018

Globus Cup v OpavěV neděli 27.5.2018 se naši mladí hasiči zúčastnili závodu v Opavě.

Soutěžilo 5 dětí.
Nejlépe z nich s vedl Štěpán Slovák, který byl z 44 mladších žáků třetí, Michal Soutor osmý, Honzík Majer na svém prvním závodě skončil 22.
Eliška Červinková byla z 38 mladších žákyň desátá.
První závod ve starších žácích absolvoval i Roman Horniaček a obsadil 46 místo z 60-ti závodníků.

Jiří Červenka pojede na MR 4.7.2018 18. červen 2018

Jiří Červenka pojede na MR 4.7.2018Jiří Červenka nás úspěšně reprezentuje...

Nejdříve vyhrál kvalifikaci na český pohár v Ostravě,následovalo okresní kolo dorostu, které Jurka Červinka vyhrál a postoupil do krajského kola v Lipníku. Tam minulý týden - 10.6.2018 ve své kategorii vyhrál a bude nás reprezentovat na MR v Plzni 4.-5.7.2018.