Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies (více o cookies). Jejich používáním s tímto vyjadřujete souhlas. souhlasím
zavřít

Prohlášení o použití cookies

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookies.
Cookies jsou malé datové soubory, díky kterým si navštívené webové stránky stránky pamatují vaše úkony a nastavení, které jste na nich provedli, takže tyto údaje nemusíte zadávat opakovaně. Cookies nepředstavují nebezpečí, mají však význam pro ochranu soukromí. Cookies nelze použít pro zjištění totožnosti návštěvníků stránek ani ke zneužití přihlašovacích údajů.

Jaké cookies používáme?

Používáme cookies například pro zachování vašich preferencí při prohlížení těchto webových stránek, ke správné funkčnosti našich stránek, při zapamatování přihlašovacích údajů našich uživatelů, kontrolu hlasování v anketách a další.
Dále používáme cookies třetích stran (např. Google Analytics pro analýzu návštěvnosti). Tyto cookies jsou řízeny třetími stranami a nemáme přístup ke čtení nebo zápisu těchto dat (více na https://policies.google.com/technologies/partner-sites?hl=cs).

Souhlas s ukládáním cookies

Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče.
www.MBSPORTY.cz fotbal fotbal pinec pinec kuzelky kuželky nohejbal nohejbal kulturistika kulturistika volejbal volejbal tenis tenis šachy šachy běh běh lyžování lyžování florbal florbal hasici hasiči gymnastika gymnastika cyklistika cyklistika strongman strongman jumping jumping oldboys oldboys new
Hasiči Moravský Beroun

Olomoucké šedesátky - Olomouc 14. září 2019

Olomoucké šedesátky - OlomoucJde o soutěž bodovaného seriálu Olomouckých šedesátek, do které spadají 4 závody. V Dolanech, Řídeč - 14.7.2019, Mor.Beroun 18.8.2019, Olomouc 14.9.2019.


60 -tky Moravský Beroun - výsledky 18. srpen 2019

60 -tky Moravský Beroun - výsledkyJde o soutěž bodovaného seriálu Olomouckých šedesátek, do které spadají 4 závody. V Dolanech, Řídeč - 14.7.2019, Mor.Beroun 18.8.2019, Olomouc 14.9.2019.

18.8.2019 proběhl u nás v M. Berouně 1.ročník soutěže pro děti od 6 do 15 let v disciplině 60 m překážek.
Tato soutěž se konala ve 4 kategoriích a zúčastnilo se jí celkem 142 dětí z celé republiky. Měli jsme tu sbory od Plzně, Ústí nad Labem, Mělníka a také ze Slovenska a všichni si náš areál a organizaci obou závodů moc pochvalovali.

Michailidisová

Výsledková listina - 60-tky pod SLUNEČNOU 2019 – mladší žačky

č. Jméno Ročník SDH 1pokus 2pokus výsl.čas
1 26 Liliana Kulhajová 2009 Bludov 14,36 14,67 14,36
2 12 Denisa Šustková 2008 Bludov 14,82 14,53 14,53
3 33 Natálie Barešová 2008 Rychlov 14,95 15,04 14,95
4 14 Adéla Žouželková 2008 Řídeč 16,03 15,36 15,36
5 11 Andrea Fikejzlová 2009 Štěpánov 19,84 15,92 15,92
6 29 Johanka Žmolíková 2009 Ostrava-Heřmanice 20,33 16,49 16,49
7 1 Gabriela Serynová 2008 Ostrava-Heřmanice 16,62 16,80 16,62
8 6 Kristýna Szkanderová 2009 Staré Heřminovy 17,55 16,62 16,62
9 30 Petra Lindáková 2008 Kostelec nad Černými lesy 19,83 16,80 16,80
10 9 Alexandra Fousková 2008 Kostelec nad Černými lesy 17,30 23,27 17,30
11 39 Lucie Břenková 2009 Jívová 19,67 17,32 17,32
12 17 Elisabeta Červinková 2008 Mor.Beroun 17,41 N 17,41
13 5 Zuzana Prokšová 2009 Letkov 22,68 17,94 17,94
14 10 Gabriela Straková 2008 Ostrava-Heřmanice 17,99 18,20 17,99
15 23 Elena Salášková 2009 Štěpánov 18,53 18,32 18,32
16 15 Kristýna Kunhartová 2009 Štěpánov 18,37 18,40 18,37
17 13 Anna Sovadinová 2008 Krnov 18,71 18,86 18,71
18 4 Martina Kozelková 2010 Mor.Beroun 19,12 21,11 19,12
19 24 Vanessa Juračková 2011 Trusovice 19,21 23,97 19,21
20 21 Žaneta Kopečná 2008 Doloplazy 19,44 19,38 19,38
21 36 Irena Lakvová 2011 Trusovice 19,74 19,76 19,74
22 28 Jitka Žouželková 2011 Řídeč 21,26 19,76 19,76
23 34 Kateřina Salášková 2010 Štěpánov 20,63 21,08 20,63
24 16 Tereza Jakobovská 2011 Ostrava-Heřmanice 20,79 23,43 20,79
25 22 Dominika Horová 2009 Letkov 23,84 20,88 20,88
26 31 Karolína Stonišová 2008 Nové Sedlice 22,90 20,92 20,92
27 20 Kristýna Konečná 2011 Hlubočky 34,47 22,69 22,69
28 19 Kristýna Žišková 2012 Staré Heřminovy 23,02 22,77 22,77
29 35 Ema Žmolíková 2012 Ostrava-Heřmanice 23,92 24,99 23,92
30 38 Valerie Guřanová 2013 Bobrovníky N 24,00 24,00
31 2 Viola Pazderová 2011 Hlubočky 25,56 24,15 24,15
32 27 Katka Havlíková 2010 Jívová 24,33 34,87 24,33
33 8 Natálka Macurová 2009 Jívová 24,37 N 24,37
34 25 Simona Šobotová 2011 Nová Hradečná 26,02 25,28 25,28
35 7 Zuzana Vybíralová 2010 Nová Hradečná 25,65 27,68 25,65
36 37 Viktorie Ulrichová 2010 Nová Hradečná 28,58 28,28 28,28
37 18 Ema Doláková 2010 Jívová 31,39 29,78 29,78
38 32 Eliška Havlíková 2012 Jívová 73,11 39,21 39,21
39 3 Adéla Břenková 2014 Jívová 50,85 43,25 43,25


Výsledková listina - 60-tky pod SLUNEČNOU 2019 – mladší žáci

poř. SČ Jméno Ročník SDH 1pokus 2pokus výsl.čas
1 56 Tadeáš Voříšek 2008 Letkov 13,53 13,41 13,41
2 48 Šimon Guřan 2009 Bobrovníky 14,63 N 14,63
3 42 Jakub Pustelník 2008 Hněvošice 15,15 15,88 15,15
4 47 Jan Sniegoň 2008 Letkov 15,22 17,43 15,22
5 67 Lukáš Matějček 2009 Bludov 15,81 15,32 15,32
6 57 Jaroslav Ambroz 2009 Trusovice 16,37 15,72 15,72
7 65 Jan Benda 2009 Komárov 15,72 24,57 15,72
8 49 Jakub Novák 2009 Stará Říše 25,69 16,05 16,05
9 45 Filip Siegel 2009 Trusovice 18,19 16,25 16,25
10 61 Jan Kunhart 2008 Štěpánov 17,59 16,50 16,50
11 66 Dominik Kováč 2009 Trusovice 18,24 17,19 17,19
12 52 Matěj Fabiánek 2008 Bludov 20,85 17,60 17,60
13 54 Štěpán Zela 2009 Doloplazy 27,10 18,26 18,26
14 62 Vojtěch Prokeš 2008 Střítež nad Ludinou 20,19 18,68 18,68
15 53 Jan Koutný 2009 Trusovice 19,32 19,12 19,12
16 59 Marek Masný 2008 Horní Studénky 25,41 20,40 20,40
17 44 Tadeáš Řezníček 2011 Mor.Beroun 24,17 20,60 20,60
18 41 Jakub Konečný 2008 Hlubočky 28,59 20,80 20,80
19 69 Martin Šafařík 2010 Jívová 22,10 22,20 22,10
20 68 Jakub Hradecký 2009 Kostelec nad Černými lesy 22,68 23,48 22,68
21 50 Patrik Guřan 2013 Bobrovníky 24,51 26,78 24,51
22 46 Tomáš Stratil 2010 Náměšť na Hané 24,68 25,66 24,68
23 55 Zdeněk Nepožitek 2012 Náměšť na Hané 25,19 29,21 25,19
24 63 Jakub Zavadil 2012 Náměšť na Hané 28,38 32,83 28,38
25 51 Kamil Macura 2013 Jívová 34,15 31,08 31,08
26 64 Jonáš Voříšek 2012 Letkov 35,07 31,82 31,82
27 43 Jiří Hrouzek 2013 Svratouch 46,46 51,85 46,46
28 58 Jaroslav Vaněk 2008 Zibohlavy N 99,99 99,99
29 60 Samuel Řezníček 2010 Mor.Beroun N 99,99 99,99


Výsledková listina - 60-tky pod SLUNEČNOU 2019 – starší žačky

poř. sč Jméno Ročník SDH 1pokus 2pokus výsl.čas
1 17 Vendula Jílková 2006 Bludov 11,96 14,91 11,96
2 43 Tereza Chovancová 2005 Raškovice 15,06 11,97 11,97
3 37 Anna Bendová 2006 Komárov 12,44 12,24 12,24
4 23 Barbora Nytrová 2004 Raškovice 13,09 12,69 12,69
5 41 Michaela Petrušková 2006 ZK IMA ZŠ Hutnícka Spišská Nová  Ves -SK 12,97 12,80 12,80
6 15 Vendula Matějíčková 2005 Třeština 12,83 13,44 12,83
7 11 Klára Janošíková 2004 Hlubočky 13,68 12,84 12,84
8 7 Karolína Minářová 2005 Horní Studénky 12,85 15,41 12,85
9 32 Bára Kotásková 2005 Raškovice 13,93 13,09 13,09
10 10 Lucie Ženčáková 2007 Bludov 13,82 13,30 13,30
11 21 Bianka Ďurišová 2005 Spišká Teplica – SK 13,47 15,66 13,47
12 13 Tereza Jílková 2005 Horní Studénky 13,50 19,41 13,50
13 28 Michaela Wildungová 2004 Trusovice 15,69 13,63 13,63
14 36 Natálie Kulhajová 2006 Bludov 14,54 13,75 13,75
15 2 Nikol Današová 2005 Nové Sedlice 16,51 13,75 13,75
16 4 Vendula Vircová 2004 Ostrava-Heřmanice 13,90 13,81 13,81
17 5 Eliška Zaoralová 2007 Bludov 14,86 13,95 13,95
18 14 Nikola Motličková 2004 Nová Hradečná 13,99 14,71 13,99
19 1 Tereza Kubíčková 2004 Horní Studénky 15,03 14,03 14,03
20 18 Nikola Jašková 2005 Hlubočky 14,14 99,99 14,14
21 39 Šárka Krystková 2006 Bludov 14,73 14,43 14,43
22 16 Michaela Kozelková 2007 Hlinsko 15,68 14,51 14,51
23 33 Eliška Macková 2007 Horní Studénky 14,74 15,52 14,74
24 27 Šárka Masná 2006 Horní Studénky 15,28 14,88 14,88
25 25 Alexandra Hatašová 2005 Hlubočky 21,75 14,89 14,89
26 44 Nikola Bartoníčková 2006 Kvasiny 14,96 15,01 14,96
27 3 Eliška Slaninová 2005 Hlubočky 14,96 16,34 14,96
28 40 Lucie Svačinová 2007 Stará Říše 15,29 20,13 15,29
29 8 Svatava Keňová 2005 Dolany 15,66 18,29 15,66
30 34 Michaela Smékalová 2005 Hlubočky 20,38 15,66 15,66
31 31 Natálie Kvapilová 2004 Bludov 15,80 17,17 15,80
32 35 Tereza Laštůvková 2006 Třeština 17,65 16,06 16,06
33 29 Karolína Smolková 2005 Rychlov 16,31 99,99 16,31
34 6 Klára Urbášková 2004 Třeština 18,38 16,72 16,72
35 42 Michaela Divišová 2005 Bludov 17,63 17,14 17,14
36 19 Tereza Doležálková 2007 Štěpánov 99,99 17,32 17,32
37 30 Kristýna Smilovská 2004 Dolany 99,99 17,56 17,56
38 20 Adina Ostřižková 2004 Ostrava-Heřmanice 17,74 18,95 17,74
39 9 Aneta Votavová 2006 Letkov 19,08 18,57 18,57
40 38 Natálie Ulrichová 2006 Nová Hradečná 99,99 20,20 20,20
41 22 Kristýna Eichlerová 2005 Kostelec nad Černými lesy 21,12 25,34 21,12
42 12 Šárka Vlčková 2006 Kvasiny 99,99 99,99 99,99
43 24 Michaela Buchlová 2007 Nové Sedlice 99,99 99,99 99,99
44 26 Nikol Libotovská 2005 Rájec 99,99 99,99 99,99


Výsledková listina 60-tky pod SLUNEČNOU 2019 – starší žáci

poř. sč Jméno Ročník SDH 1pokus 2pokus výsl.čas
1 64 Radovan Nagy 2004 Spišská Teplica – SK 12,54 12,32 12,32
2 71 David Drnek 2004 Letkov 12,92 12,69 12,69
3 74 Tomáš Cárach 2004 Staré Heřminovy 12,81 99,99 12,81
4 52 Marek Svačina 2004 Stará Říše 12,93 21,65 12,93
5 77 Václav Dolejší 2005 Hrobce 13,19 13,25 13,19
6 70 Robin Arbeit 2004 Trusovice 13,63 13,41 13,41
7 54 Erik Mikšík 2006 Staré Heřminovy 13,56 16,21 13,56
8 80 David Matějček 2006 Bludov 13,98 16,18 13,98
9 66 Šimon Šuba 2006 Milotice nad Bečvou 14,53 99,99 14,53
10 58 Vít Babišta 2006 Horní Studénky 14,75 27,65 14,75
11 62 Ondřej Jašek 2006 Bludov 99,99 14,79 14,79
12 73 Štěpán Masařík 2006 Dolany 17,15 15,04 15,04
13 65 Anderj Krempaský 2007 ZK IMA ZŠ Hutnícka Spišská Nová  Ves – SK 16,25 15,06 15,06
14 76 Ondřej Zelenka 2005 Štěpánov 15,78 15,28 15,28
15 79 Matyáš Novák 2007 Stará Říše 16,28 15,57 15,57
16 67 Štěpán Slovák 2007 Mor.Beroun 16,05 16,04 16,04
17 56 David Renda 2005 Bludov 16,36 16,18 16,18
18 55 Jozef Švrček 2005 Raškovice 16,91 16,22 16,22
19 69 Jakub Fabiánek 2005 Bludov 16,85 18,94 16,85
20 61 Radek Bednář 2007 Dolany 17,23 17,89 17,23
21 63 Ladislav Stratil 2007 Náměšť na Hané 27,05 17,47 17,47
22 60 Roman Horniaček 2007 Mor.Beroun 17,93 18,71 17,93
23 59 David Šlosar 2007 Doloplazy 18,37 21,68 18,37
24 75 Adrián Sopkovič 2007 ZK IMA ZŠ Hutnícka Spišská Nová  Ves – SK 18,89 26,29 18,89
25 78 Filip Gogolka 2007 Nová Hradečná 20,31 19,46 19,46
26 68 Miroslav Enter 2006 Horní Studénky 20,54 25,07 20,54
27 57 Jan Vosecký 2007 Kostelec nad Černými lesy 25,21 21,86 21,86
28 53 Jan Majer 2007 Mor.Beroun 32,15 23,71 23,71
29 51 Petr Pustelník 2005 Hněvošice 99,99 26,83 26,83
30 72 Daniel Řezníček 2007 Mor.Beroun 99,99 99,99 99,99


Stovkování pod Slunečnou 2019 + výsledky 17. srpen 2019

Stovkování pod Slunečnou 2019 + výsledky17.8.2019 se konal další ročník soutěže pod Slunečnou. Počasí přálo o celém víkendu a do M. Berouna si přijelo zazávodit celkem 140 závodníků, což je početní rekord. Opět se soutěžilo v 6 kategoriích a v kategorii muži jsme měli svého zástupce staršího dorostence Jirku Červinku. Ten si na domácím tartanu zaběhl osobní rekord - 16,38 a skončil na krásném pátém místě. Naše závody poctilo i zahraničí, měli jsme ve startovním poli závodníky ze Slovenska a část Chorvatské reprezentace. Bylo oceněno v každé kategorii 10 závodníků.

Touto cestou děkuji těm, co pomohli soutěž připravit a také všem sponzorům za jejich věcné ceny.

STOVKOVÁNÍ POD SLUNEČNOU - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

DOROSTENKY - 2019

Mladší dorky
Poř. St.č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ROČNÍK SDH 1 pokus 2 pokus Výsledný čas

1 55 Chovancová Tereza 2005 Raškovice N 17,99 17,99
2 43 Kotásková Bára 2005 Raškovice 18,63 22,27 18,63
3 41  Srogončíková   Terézia  2005  DHZ Nosice – SK 18,80 18,72 18,72
4 44  Navrátilová   Eliška  2005  Kojetice  19,06 18,82 18,82
5 54  Litviková   Ema  2005  Hliník nad Váhom  - SK 19,08 18,95 18,95
6 47  Novotná   Leona  2005  Skuteč  19,01 N 19,01
7 42  Minářová   Karolína  2005  Horní Studénky  19,41 22,48 19,41
8 49  Nečasová   Viktorie  2005  Těchov  19,75 25,92 19,75
9 48  Ďurišová   Bianka  2005  Spišská Teplica  - SK 20,16 20,26 20,16
10 50  Safinová   Adele  2005  Senetářov  21,21 N 21,21
11 51 Petrušková Michaela 2006 ZK IMA Spišská N. Ves- SK 21,47 N 21,47
12 53 Libotovská Nikol 2005 Rájec 21,64 27,35 21,64
13 46  Današová   Nikol  2005  Nové Sedlice  26,15 22,22 22,22
14 45  Bartoníčková   Nikola  2006  Kvasiny  22,96 23,00 22,96
15 52 Vlčková Šárka 2006 Kvasiny 25,64 23,33 23,33

Střední dorky
Poř. St.č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ROČNÍK SDH 1 pokus 2 pokus Výsledný čas

1 72 Onderková Adéla 2003 Hájov 21,71 18,33 18,33
2 56  Páralová   Simona  2004  Bořitov  18,89 21,91 18,89
3 61 Šlégrová Denisa 2004 Proseč 19,03 19,56 19,03
4 65  Kadlecová   Radka  2003  Počátky  19,04 N 19,04
5 62  Navrátilová   Veronika  2004  Kojetice  19,27 20,19 19,27
6 58  Neužilová   Denisa  2003  Březina  19,44 27,10 19,44
7 59  Rusnoková   Gabriela  2003  Těrlicko-Hradiště  19,54 19,51 19,51
8 70  Wildungová   Michaela  2004  Trusovice  19,66 20,59 19,66
9 73 Červenková Kateřia 2003 Trojanovice 19,98 19,74 19,74
10 66 Nytrová Barbora 2004 Raškovice 19,83 23,26 19,83
11 57  Kružberská   Pavlína  2003  Brumovice  20,24 23,10 20,24
12 64  Ježíková   Viktorie  2003  Letkov  22,81 20,40 20,40
13 71 Strelová Kristína 2003 ZK IMA Spišská N. Ves – SK 20,53 N 20,53
14 68  Hanzelková   Karolína  2003  Těrlicko - Hradiště  38,02 20,65 20,65
15 63  Krajčíová   Eliška  2003  Kolárovice  28,16 20,95 20,95
16 67  Neužilová  Petra 2004 Březina 21,88 21,12 21,12
17 60  Podborská   Petra  2004  Klopotovice  21,83 29,29 21,83
18 74 Trupkovič Enna 2003 Ziškovec – CRO 22,17 N 22,17
19 69  Brunclíková   Renata  2004  Topolany  22,24 23,16 22,24


Stovkování pod Slunečnou 2019 - ŽENY

Pořadí St.č. PŘÍJMENÍ JMÉNO SDH 1 pokus 2 pokus Výsledný čas

1 23 Krampotová Simona Semetín 17,26 16,80 16,80
2 8  Vrtalová   Marcela   Hvězdoňovice  16,85 21,57 16,85
3 6  Kulhavá   Daniela   Horní Čermná  17,90 17,54 17,54
4 5 Krejčí Kamila Morkovice 17,64 N 17,64
5 18  Brunclíková   Monika   Topolany  N 17,84 17,84
6 20 Škultetyová Andrea Skalice 17,84 17,93 17,84
7 21 Škultetyová Nikola Staré Město 19,61 17,86 17,86
8 12  Vašíčková   Leona   Petrovice  18,22 18,08 18,08
9 22 Švrčková Anežka Raškovice 18,20 N 18,20
10 15  Červeňová   Radka   Spišská Teplica  SK 18,51 N 18,51
11 3  Pětrošová   Nikola   Frýdek  18,96 18,55 18,55
12 14  Bojková   Natálie   Skalice  19,37 19,03 19,03
13 4  Riplová   Adéla   Hněvošice  22,83 19,36 19,36
14 10  Kučerová   Hana   Kojetice  19,66 21,59 19,66
15 26 Strelová Ema Snižany – SK 19,76 27,01 19,76
16 2  Magerová   Karolína   Dolní Životice  19,89 19,92 19,89
17 25 Kaňová Hana Pačlavice N 20,11 20,11
18 24 Stiburková Lucie Tvrdonice 20,14 27,19 20,14
19 1 Mazurová Martina Morkovice 22,75 20,29 20,29
20 17  Němcová   Veronika   Šošůvka  20,57 20,41 20,41
21 9 Kubicová Veronika Hladovka – SK 21,40 21,74 21,40
22 16 Cibulková Iveta Pustiměř 22,00 21,40 21,40
23 19 Vugrinec Mateja Žiškovec – CRO 21,68 22,02 21,68
24 13  Jančíková   Nicola   Raškovice  22,22 N 22,22
25 7 Růžičková Eliška Pustiměř 22,82 25,93 22,82
26 11 Kroupová  Tereza   Kvasiny  25,21 32,52 25,21


STOVKOVÁNÍ POD SLUNEČNOU - VÝSLEDKOVÁ LISTINA dorci 2019

Mladší dorost
Poř. St.č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ROČNÍK SDH 1 pokus 2 pokus Výsledný čas
1 7  Zouhar   Filip  2006  Senetářov  19,85 19,65 19,65
2 4  Stolař   Lukáš  2005  Ostrava-Třebovice  21,78 20,11 20,11
3 12  Kucej   Tomáš  2005  Púchov - SK 20,19 N 20,19
4 8  Ševčík   Patrik  2005  Senetářov  20,41 23,30 20,41
5 10 Málek Ondřej 2006 Výrovice 20,76 N 20,76
6 9  Moravčík   Daniel  2005  Těchov  22,35 22,31 22,31
7 6 Krempaský Andrej 2006 ZK IMA Spišská N. Ves -SK 23,17 N 23,17
8 2  Holčák  Tomáš 2005  Oznice  23,21 25,76 23,21
9 3 Málek Dan 2006 Výrovice 23,25 23,68 23,25
10 1  Potůček   Vladimír  2006  Březina  25,79 23,85 23,85
11 11  Šenk   Jakub  2006  Senetářov  25,32 25,88 25,32
12 5  Muranský   Damián  2006  Šuňava  - SK 26,20 27,99 26,20

Střední dorost
Poř. St.č. PŘÍJMENÍ JMÉNO ROČNÍK SDH 1 pokus 2 pokus Výsledný čas
1 33  Kábele   Matěj  2004  Skuteč  N 16,74 16,74
2 17  Mrózek   Samuel  2003  Těrlicko-Hradiště  17,21 16,86 16,86
3 30  Lefner   Matyáš  2003  Ostrava-Nová Ves  17,28 N 17,28
4 19  Gerža   Martin  2004  Oznice  18,71 17,33 17,33
5 35  Holčák   Martin  2003  Oznice  39,08 17,36 17,36
6 16 Andrée Dominik 2003 Kly 21,14 17,79 17,79
7 18  Mikulík   Jakub  2004  Býškovice  17,96 18,03 17,96
8 15  Turek   Michal  2003  Horní Studénky  18,83 18,18 18,18
9 34 Nagy Radovan 2004 Spišská Teplica - SK 18,71 18,19 18,19
10 26  Foit   Martin  2004  Těchov  18,23 27.33 18,23
11 39 Káňa Vojtěch 2003 Pačlavice 18,91 18,53 18,53
12 36 Škrobánek Daniel 2003  Těrlicko-Hradiště  26,65 18,64 18,64
13 14  Babušík   Ján  2003  Setechov  SK 19,08 18,68 18,68
14 24  Fric   David  2004  Mistřín  18,74 N 18,74
15 32  Hanák   Matyáš  2004  Březina  18,89 N 18,89
16 22  Drnek   David  2004  Letkov  23,66 19,11 19,11
17 31  Polívka   Tomáš  2003  Těchov  19,48 19,37 19,37
18 25  Smolár   Martin  2004  Šuňava - SK 19,50 30,39 19,50
19 37  Arbeit   Robin  2004  Trusovice  19,68 19,72 19,68
20 13  Mikšánek   David  2003  Býškovice  20,41 20,84 20,41
21 23  Pfleger   Vít  2003  Malé Hoštice  21,70 N 21,70
22 29 Adámek Ondřej 2004 Michálkovice 23,71 N 23,71
23 21  Kaštan   Vladimír  2003  Kolárovice - SK 23,95 25,73 23,95
24 38  Vykoupil   Daniel  2003  Třeština  24,95 29,55 24,95
25 27  Pírek   Filip  2004  Býškovice  N 26,09 26,09
26 28  Budík   David  2004  Mistřín  N 29,98 29,98
27 20  Chovanec   Michal  2003  Raškovice  N 99,99 99,99


Stovkování pod Slunečnou 2019 - MUŽI

Poř. St.č. PŘÍJMENÍ JMÉNO SDH 1 pokus 2 pokus Výsledný čas

1 46  Vyvial   Jan   HZS MSK Ostrava  16,08 N 16,08
2 49 Vašulka Michal Mistřín 16,62 16,15 16,15
3 53  Svačina   Richard   HZS MSK Ostrava  16,59 16,19 16,19
4 57  Páral   Filip   Bořitov  16,32 N 16,32
5 56  Červinka   Jiří   Moravský Beroun  16,38 16,97 16,38
6 71 Kahánek Ondřej Závišice 17,53 16,63 16,63
7 50  Arvai   Jakub   HZS MSK Ostrava  16,85 N 16,85
8 65  Žurovec   Tomáš   Frýdek  22,90 16,90 16,90
9 61 Rychteřík Jan Tuhaň 17,34 N 17,34
10 39 Arvai Miroslav  HZS MSK Ostrava  N 17,60 17,60
11 52  Biskup   Jan   Jindřichov  22,26 17,69 17,69
12 69 Baletka Adam Oznice 25,34 17,69 17,69
13 51 Gerža Martin Oznice 18,39 17,82 17,82
14 47  Foukal   Tomáš   Komárovice  N 17,92 17,92
15 38  Kukla   Michal  Moravský Beroun 18,29 18,06 18,06
16 44  Orel   Pavel   Hustopeče nad Bečvou  18,17 N 18,17
17 62 Šebest Marek Vikartovce – SK 18,23 N 18,23
18 37  Marada   Petr   Mistřín  18,32 N 18,32
19 63  Fridman   Jakub   Šuňava  - SK 18,33 N 18,33
20 59 Vrba Michal Pustiměř 18,72 N 18,72
21 36  Holčák   Jakub   Oznice  19,04 19,17 19,04
22 34  Vašulka   Petr   Mistřín  19,07 N 19,07
23 40 Štolfa Filip Pustiměř 19,15 N 19,15
24 68  Novotný   Daniel   Klopotovice  22,64 19,15 19,15
25 54  Sekáč   Ján Marián   DHZ Senica  - SK 22,01 19,18 19,18
26 42  Žurovec   David   Frýdek  19,84 19,51 19,51
27 66  Lindovský   Jan   Nové Sedlice  19,95 19,75 19,75
28 41  Rádek   Vojtěch   Dolní Životice  20,46 20,23 20,23
29 35  Pětroš   Daniel   Frýdek  20,40 20,25 20,25
30 48  Škandera   Kamil   Nižní Lhoty  31,41 20,70 20,70
31 70 Vitásek Filip Pustiměř 23,35 20,88 20,88
32 45 Bartoň Adam Oznice 21,04 N 21,04
33 73 Zorčec Stjepan Žiškovec – Cro 33,74 21,08 21,08
34 33  Varyš   Prokop   Brumovice  N 22,82 22,82
35 58 Elner Lukáš Klopotovice 26,93 23,37 23,37
36 43  Rýznar   David   Horní Studénky  24,51 23,70 23,70
37 32 Sedlák Ondřej Pustiměř 23,76 N 23,76
38 55  Klvaňa   Daniel   HZS MSK Ostrava  N 99,99 99,99
39 60  Adamík   Pavol   Setechov  - SK N 99,99 99,99
40 31  Marada   Vojtěch   Mistřín  N 99,99 99,99
41 67 Holčák Martin Oznice N 99,99 99,99


SPONZOŘI SOUTĚŽE
Stovkování a šedesátkování pod Slunečnou 2019

MěÚ MORAVSKÝ BEROUN
OLOMOUCKÝ KRAJ
X-FLAME Ivan Hrdlička
GRANITOL a.s.
TEMPISH
OSH OLOMOUC
JAKUB VODIČKA
ONDRÁŠOVKA a.s.
KVS-EKODIVIZE a.s.
MANŽELÉ THEISOVI a  SOVADINOVI
RODINA KUKLOVA
JIŘÍ TRČKA, JOSEF KOČNAR
Lékárna LABUDEK
MANŽELÉ MICHAILIDISOVI
ELEKTRO HANDL
KOLO-SPORT HNILA
FORTEX – p. VÍTEK
MANŽELÉ NEDVÍDKOVI ml.
HASIČI DVORCE


Věž v Širokém dole 10. srpen 2019

Věž v Širokém doleVýsledek ze soutěže ve výstupu na věž, která se konala 10.8.2019.
Jirka Červinka tam v kategorii staršího dorostu vyhrál časem 12,25 vt.


Olomoucké šedesátky - Řídeč 1.Řezníček D. 14. červenec 2019

Olomoucké šedesátky - Řídeč 1.Řezníček D.Jde o soutěž bodovaného seriálu Olomouckých šedesátek, do které spadají 4 závody. V Dolanech, Řídeč - 14.7.2019, Mor.Beroun 18.8.2019, Olomouc 14.9.2019.

Tuto neděli 14.7. jsme se se 4 dětmi zúčastnili Řídečské 60-tky. Tato byla druhou soutěží Olomoucké ligy.
Opět se nám dařilo.
Výsledky:

Dívky mladší:
3. Markéta Štanclová
4.Elisabeta Červinková
8.Martina Kozelková

Chlapci starší:
1.Daniel Řezníček

Foto viz příloha