Ostravsko-Beskydské šedesátky 24. listopad 2018

Ostravsko-Beskydské šedesátky

Šumperský Soptík 6. říjen 2018

MS Varna - Jiří Červinka 23. září 2018

MS Varna - Jiří ČervinkaJiří Červinka se zúčastní Mistrovství světa dorostu v požárním sportu, které se uskuteční ve dnech 23.-29.9.2018 v Bulharské Varně
Jako trenérka dorostenek tam bude i Dana Michailidisová
Blahopřejeme a držíme palce..

Olomoucký drak 15. září 2018

Olomoucký drakMladí hasiči se zúčastní těchto závodů...

MR výstup na věž 1.Červinka Jiří 4. září 2018

MR výstup na věž 1.Červinka JiříMR dospělých , které se uskutečnilo ve dnech 24.-26.8.2018 v Liberci.
V pátek proběhla první disciplina - výstup na věž. Této se zúčastnil i Jirka Červinka, který se na MR probojoval mezi 8 nejlepších v republice. V druhém pokuse se mu podařilo čas zlepšit a vystoupit až na nejvyšší stupínek.

Máme tedy Mistra republiky ve střední kategorii dorostu.
Blahopřejeme

Zlato v kategorii středních dorostenců (15 – 16 let) ve výstupu do 2. podlaží cvičné věže získal za čas 7,67 s Jiří Červinka z SDH Moravský Beroun, druhé místo vybojoval Maxim Rokosz z SDH Ostrava - Michálkovice v čase 7,87 s a bronz získal Adam Baletka z SDH Oznice v čase 8,20 s.

Několik fotek ve fotogalerii