Olomoucké šedesátky - Olomouc 14. září 2019

Olomoucké šedesátky - OlomoucJde o soutěž bodovaného seriálu Olomouckých šedesátek, do které spadají 4 závody. V Dolanech, Řídeč - 14.7.2019, Mor.Beroun 18.8.2019, Olomouc 14.9.2019.

Olomoucké šedesátky - Moravský Beroun 18. srpen 2019

Olomoucké šedesátky - Moravský BerounJde o soutěž bodovaného seriálu Olomouckých šedesátek, do které spadají 4 závody. V Dolanech, Řídeč - 14.7.2019, Mor.Beroun 18.8.2019, Olomouc 14.9.2019.

Stovkování pod Slunečnou 2019 17. srpen 2019

Stovkování pod Slunečnou 2019SHD Mor.Beroun pořádá,
závod na 100 m překážek pro dorost, muže a ženy

Olomoucké šedesátky - Řídeč 1.Řezníček D. 14. červenec 2019

Olomoucké šedesátky - Řídeč 1.Řezníček D.Jde o soutěž bodovaného seriálu Olomouckých šedesátek, do které spadají 4 závody. V Dolanech, Řídeč - 14.7.2019, Mor.Beroun 18.8.2019, Olomouc 14.9.2019.

Tuto neděli 14.7. jsme se se 4 dětmi zúčastnili Řídečské 60-tky. Tato byla druhou soutěží Olomoucké ligy.
Opět se nám dařilo.

Dívky mladší:
3. Markéta Štanclová
4.Elisabeta Červinková
8.Martina Kozelková

Chlapci starší:
1.Daniel Řezníček

Foto viz příloha

MR dorostu družstev 10. červenec 2019

MR dorostu družstev5.-7.7. 2019 se ve Svitavách konalo MR dorostu družstev. Jirka Červinka hostoval v týmu SDH Bludov a celkově skončili čtvrtí.
V jednotlivcích na 100 m překážek obsadil rovněž 4. místo.

Kompletní výsledky: